Keep Reading

MAYBELLINE | Lash Sensational Sky High Mascara

Košice, Slovensko
Maybelline Lash Sensational Sky High Mascara Review

Well, long time no see. Blogovacích prestávok som počas svojej "kariéry" mala viacero, no nikdy netrvali viac ako rok. Pôvodne som sa chcela vrátiť nejakým life update článkom, ale mám pocit, že som už z oversharingu svojho súkromia v online prostredí... vyrástla. Svoju novú blogging etapu teda začínam mojou najmilovanejšou riasenkou Sky High, z dielne značky Maybelline, ktorá vytvorila celkom veľký hype aj na platforme TikTok.

Podľa oficiálneho popisu sa jedná o predlžujúcu riasenku, ktorá vytvára kolosálny objem, pri čom riasy oddeľuje. Kefka má byť pružná a ohybná, vďaka čomu dokáže zachytiť každú riasu. Proste - klasika. Iný popis by som si k riasenke už ani nevedela predstaviť.

Ako vždy, začnem dizajnom balenia. MI-LU-JEM HO. Obal riasenky je pomerne minimalistický, v dokonalej ružovej farbe. Oceňujem aj tvar balenia, vďaka ktorému viem riasenku postaviť na stôl a "neuteká", ako niektoré riasenky iných značiek, ktoré sa pravdepodobne predbiehajú v tom, ktorá spraví podivnejší tvar. 

Maybelline Lash Sensational Sky High Pink Mascara Brush

Kefka riasenky sa mi zapáčila už na prvých fotkách, ktoré som videla. Na moje riasy žiaľ nefungujú "huňaté" kefky, no tieto kratšie, pevné, totálne milujú. Mám pocit, že ako jediné dokážu moje riasy nadvihnúť a skutočne zachytiť aj tie najmenšie riasy. A výsledný efekt? Po prvom nanesení som vytvorila asi 428742 fotiek, ktoré som rozoslala snáď každej kamoške, aby videla aké mám dlhé a husté riasy. Takto nadšená som ešte nebola zo žiadneho kozmetického produktu.

Ak ide o výdrž, bez problémov, a bez otláčania prežije bežný pracovný deň (8 hodín) a ešte večer (po približne 12 hodinách) vyzerá celkom solídne, riasy sú stále zvýraznené a nazdvihnuté, no mám pocit že sa počiatočný efekt "stratí" o nejakých 20-30%. To však ako negatívum nevnímam, mnoho riaseniek zlezie do 3-4 hodín.

Na záver sa s vami podelím o citát, ktorý mi tak trochu zmenil život k lepšiemu (teda skôr mojej peňaženke). "Nikdy nedaj za riasenku viac ako 10€." Spočiatku som sa kvôli tomu zhrozila, veď moja kedysi najobľúbenejšia BadGal Bang stála 30€, no Sky High mi ukázala že fakt viac míňať nemusím. Napríklad na stránke DM drogerie ju nájdete za cenu 9,45€. A podľa mňa sa určite oplatí.

Skúšali ste už túto riasenku?

Komentáre

  1. Tahle řasenka doslova obletěla instagram a musím říct, že jsem četla jen samé pozitivní recenze. Já sama s ní žádnou zkušenost nemám :)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Super článok ♥ Ja som ju tiež skúšala a bola som v podstate rovnako spokojná ako ty, aj keď som sa k nej už potom nevrátila. Ale som rada, že si spokojná :)

    OdpovedaťOdstrániť
  3. Ďakujem že si si ma blokla, máj sa a prajem ti krásny život. Rada som ťa spoznala.

    OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Form for the Contact Page