Keep Reading

TÁ NAJLEPŠIA KNIHA O TOM, AKO ZAČAŤ PODNIKAŤ ONLINE

Marketingová kniha o tvorbe zarábajúceho webu krok za krokom od firmy Dognet

Doteraz si pamätám, ako vyzeralo založenie môjho prvého blogu. Rada som sledovala rôzne zahraničné weby a preto som si povedala, že potrebujem vlastný. Tak som si vytvorila svoj blog na platforme Blogspot, napísala niekoľko pointless článkov a čakala, čakala, čakala,.. samozrejme, nič sa neudialo. Premýšľala som teda, ako na svoj blog nahnať ľudí a učila sa to spôsobom pokus-omyl. V tom čase žiadne knihy o založení vlastného úspešného webu na slovensku žiaľ neexistovali.


Počas niekoľkých rokov som však zaujímavých kníh prečítala niekoľko, a aj keď niektoré boli vyslovene žvásty o tom, ako sa blogerke podarilo vďaka blogu zarobiť milión (pred viac ako 20 rokmi), na trhu je aj mnoho kníh, ktoré sa oplatí prečítať. Jednou z nich je určite TVORBA ZARÁBAJÚCEHO WEBU KROK ZA KROKOM od Dognet Academy. Je určená pre totálnych začiatočníkov, vďaka čomu ju pochopí aj úplný laik. Páči sa mi aj spôsob, akým je spracovaná - naučí vás, ako vytvoriť kvalitný web skutočne krok za krokom.


Aj keď sa už v marketingu pohybujem niekoľko rokov, musím povedať, že z knihy som sa naučila niečo nové a získala na určité veci nový pohľad. Napríklad - nikdy som sa nezaujímala o affiliate, no po prečítaní knihy som spustila poriadny brainstorming a vymyslela niekoľko potenciálnych projektov, ktoré by som do budúcna určite chcela vyskúšať.

Vlastníte už nejakú knihu od Dognetu?

Komentáre

 1. Rok či dva dozadu som dostala knihu Tvorba zarábajúceho blogu; ešte som ju síce neprešla celú, čítam ju skôr náhodne podľa toho, čo ma v danej chvíli zaujíma. Samozrejme, sú tam informácie, ktoré pre mňa už dávno nie sú novinkou, ale to sa dá očakávať; ale tiež obsahuje množstvo veľmi užitočných informácií. Mnohé strany a podkapitoly som si musela založiť, aby som sa k nim vedela rýchlo v prípade potreby vrátiť 😅 Nevedela som, že existuje aj táto kniha, no budem na ňu musieť mrknúť; a či sa mi oplatí si ju kúpiť, keď mám už tvorbu blogu 😅 Ale veľmi pekne ďakujem za tip!

  SIMPLYBERENICAINSTAGRAMNOVÝ ČLÁNOK: Avokádový chlebík — s paradajkami, broskyňou alebo s cícerom

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Osobne mám túto oveľa radšej ako tú prvú o blogovaní :)

   Odstrániť
 2. Moc díky za tip, taky se pohybuju v marketingu ale četby nikdy není dost :) Hned jdu kupovat :D

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Que livro interessante, espero encontrar traduzido para pt-br
  Beijos ♡ | blog | instagram

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Thank you so much for sharing, looks very interesting!
  Have a nice week!

  www.luciagallegoblog.com

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Form for the Contact Page