Keep Reading

Spolupráca s LIPSTICKVERSE

Košice, Slovensko

 

Spolupráca s webom Lipstickverse

Teší ma Váš záujem o spoluprácu s webom Lipstickverse!

Spolupráca na mojej webstránke je možná prostredníctvom platenej i bartrovej formy, no na podmienkach sa najlepšie dohodneme prostredníctvom e-mailu.

Uprednostňujem spolupráce s firmami, ktorých ponúkané služby či produkty súvisia s témami, ktorým sa na blogu venujem - tj. krása, životný štýl, cestovanie, zdravie, knihy či príležitostne aj technika. Čo sa týka dátumu uverejnenia recenzie, daný produkt zvyčajne testujem po dobu 30 dní, aby som vedela čitateľom posunúť svoj odborný názor, dohode sa však nebránim. 

V rámci spolupráce sa vždy snažím článok nastaviť tak, aby dosiahol čo najväčšiu čitateľnosť a vždy používam iba vlastné, vysoko kvalitné a autentické fotografie, ktoré zhotovujem výhradne sama, pokiaľ  nie je uvedené inak. Každý článok v rámci spolupráce je patrične označený, aby boli čitatelia oboznámení s tým, že sa jedná o spoluprácu.

Medzi značky, s ktorými som v minulosti spolupracovala alebo s nimi stále spolupracujem patrí Avon, Mary Kay, Oriflame, Notino, Elnino, sieť parfumérií Douglas, Benefit, e-shop Bioruža, Urban Decay, obchod s nábytkom Favi, klenotníctva Eppi a Juvelora, Gosh Copenhagen, Yves Rocher, Revlon, Manufaktura, Henkel, e-shop Loredan, Lovell, Zerva, sieť lekární BENU či firma Popradské čaje.


V prípade záujmu je možné nadviazať spoluprácu aj prostredníctvom môjho Instagramu @lipstickverse či TikTok účtu @lipstickverse.com.

Form for the Contact Page