Keep Reading

Všetko čo potrebuješ vedieť o LIPSTICKVERSE

Košice, Slovensko

 Ahoj, moje meno je Monika a vítam ťa na lifestyle blogu Lipstickverse!
Momentálne žijem v Košiciach, kde som taktiež vyštudovala fotografiu a grafický dizajn na Škole umeleckého priemyslu. V súčasnosti sa svojmu odboru však nevenujem, zakotvila som v marketingu a okrem tohto blogu mám vlastnú marketingovú mini-agentúru MonSEO, kde sa venujem napríklad copywritingu, tvorbe SEO auditov a keyword analýzam. Aby som toho náhodou nemala málo, pracujem aj ako marketingová špecialistka vo firme Quality Unit.

Blogovaniu sa venujem niekoľko rokov a svoj prvý seriózny web s názvom "Being as an Monica" som si založila v roku 2014. Aj napriek tomu, že prešiel mnohými zmenami, ťaháme to spolu doteraz. Najdlhšie mi doposiaľ vydržal názov "Monica Noir", no s tou som sa časom prestala úplne stotožňovať, tak som sa rozhodla že si vymyslím niečo iné, čo by ma viac vystihovalo. A tu začína sranda..

LIPSTICKVERSE! Ako tento názov vznikol? Milujem rúže (lipsticks) a vesmír (universe). Fascinoval ma už od mala. Jednoducho - som človek ktorý dokáže skúšaním rúžov alebo pozorovaním oblohy stráviť hodiny.

Moje nadšenie pre vesmír a všetko nadpozemské vzniklo pravdepodobne vďaka môjmu výnimočnému dátumu narodenia - je to deň najsilnejšieho meteorického roju Perzeidov - čiže 12. august. Z toho môžete zistiť že som vlastne typický lev, ktorý je enormne úprimný, ambiciózny, kreatívny, štedrý a optimistický. A samozrejme, milovník luxusných vecí!

Medzi moje záľuby patrí zarábanie peňazí, míňanie peňazí, písanie, čítanie, fotografovanie, testovanie rôznych kozmetických noviniek, cestovanie, šport a sebarozvoj. Vďaka vlastnému blogu to vlastne všetko dokážem skĺbiť a oboznamovať ťa s rôznymi zaujímavosťami z môjho každodenného života (ktorý je fakt zaujímavý, ver mi). Okrem toho, blog mi dokázal splniť aj niektoré moje tajné sny - moju tvár ste mohli vidieť v troch publikáciách Mary Kay knihy krásy a môj insta-účet v časopise Joy.
Články na svoj blog píšem výlučne sama, rovnako aj fotografie sú vždy zhotovené mnou (ak nie je uvedené inak) a fotím zrkadlovkou Nikon D5100 (real mvp), používam objektívy Nikkor 18-105 3.5 a 50 1.8. Ak nie sú v mojej blízkosti, vyťahujem svoj iPhone 13 (v dokonalej Pink farbe, samozrejme) a fotím s ním. Fotografie upravujem v programoch Adobe Photoshop, Adobe Lightroom, VSCO a Tezza.
Ak máš nejaké otázky ktoré som tu nestihla zodpovedať, neváhaj ma kontaktovať prostredníctvom môjho e-mailu monicanoir.personal@gmail.com.

Dúfam že sa ti blog bude páčiť a prajem ti príjemné čítanie!

S láskou,


Form for the Contact Page